Social Course (all releases) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Published
bs: Objavljeno
