Social Course (all releases) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Group
ca: Grup

en: Author
ca: Autor

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Continue
ca: Continua

en: Published
ca: Publicat

en: group
ca: grup

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Sections
ca: Seccions

en: About
ca: Detalls

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
