Social Course (all releases) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Group
cs: Skupina

en: Author
cs: Autor

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Published
cs: Zveřejněno

en: group
cs: skupina

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
