Social Course (all releases) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Group
da: Gruppe

en: Author
da: Forfatter

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Continue
da: Fortsæt

en: Published
da: Udgivet

en: group
da: gruppe

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Sections
da: Sektioner

en: About
da: Om

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
