Social Course (all releases) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
