Social Course (all releases) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Author
el: Συντάκτης

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: About
el: Περί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
