Social Course (all releases) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Published
eo: Publikigita
