Social Course (all releases) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Group
et: Grupp

en: Author
et: Autor

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Continue
et: Jätka

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist

en: Weight for @title
et: @title kaal
