Social Course (all releases) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Group
eu: Taldea

en: Author
eu: Egilea

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Published
eu: Argitaratua

en: group
eu: taldea

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
