Social Course (all releases) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Continue
fi: Jatka

en: Published
fi: Julkaistu

en: group
fi: ryhmä

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Sections
fi: Osiot

en: About
fi: Tietoja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
