Social Course (all releases) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Group
fil: Grupo

en: Author
fil: May akda

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Published
fil: Inilathala
