Social Course (all releases) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Continue
is: Halt áfram

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
