Social Course (all releases) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Previous
fr: Précédent

en: Group
fr: Groupe

en: Author
fr: Auteur

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Continue
fr: Continuer

en: Published
fr: Publié

en: group
fr: groupe

en: Unpublished
fr: Non publié

en: About
fr: À propos

en: My courses
fr: Mes cours

en: Courses
fr: Cours

en: Course
fr: Cours

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Altering the visibility options could result in changes in access for content within this group and the group itself.
fr: La modification des options de visibilité peut entraîner des modifications de l'accès au contenu de ce groupe et au groupe lui-même.
