Social Course (all releases) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Continue
gl: Continuar

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
