Social Course (all releases) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Group
gu: સમૂહ

en: Author
gu: લેખક

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
