Social Course (all releases) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Group
he: קבוצה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Continue
he: להמשיך

en: Published
he: מפורסם

en: group
he: קבוצה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
