Social Course (all releases) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Previous
hi: पिछला

en: Group
hi: समूह

en: Author
hi: लेखक

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: group
hi: समूह

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
