Social Course (all releases) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Group
hr: Grupa

en: Author
hr: Autor

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: Published
hr: Objavljeno

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
