Social Course (all releases) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Published
hu: Közzétéve

en: group
hu: csoport

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Sections
hu: Szakaszok

en: About
hu: Leírás

en: Course
hu: Kurzus

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Social
hu: Közösségi
