Social Course (all releases) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
