Social Course (all releases) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Group
id: Grup

en: Author
id: Penulis

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: group
id: grup

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: About
id: Tentang

en: Weight for @title
id: Bobot @title
