Social Course (all releases) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Previous
is: Fyrri

en: Group
is: Hópur

en: Author
is: Höfundur

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Continue
is: Halda áfram

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
