Social Course (all releases) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Previous
it: Precedente

en: Group
it: Gruppo

en: Author
it: Autore

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Continue
it: Continua

en: Published
it: Pubblicato

en: group
it: gruppo

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Finished
it: Completato

en: About
it: Informazioni

en: Weight for @title
it: Peso per @title
