Social Course (all releases) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Status
ja: 状態

en: Group
ja: グループ

en: Author
ja: 投稿者

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Continue
ja: 継続

en: Published
ja: 掲載

en: group
ja: グループ

en: Start date
ja: 開始日

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Finished
ja: 完了

en: About
ja: アバウト

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
