Social Course (all releases) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Group
jv: Grup

en: Author
jv: Penulis

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Published
jv: Dipacak

en: Finished
jv: Wis rampung

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
