Social Course (all releases) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Finished
kk: Аяқталды
