Social Course (all releases) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Log in
km: ចូល

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: About
km: អំពី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
