Social Course (all releases) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
