Social Course (all releases) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Status
ku: ڕەوش

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
