Social Course (all releases) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
