Social Course (all releases) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Article
ne: लेख

en: On
ne: माथि

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Topic
ne: विषय

en: About
ne: बारेमा

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
