Social Course (all releases) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: group
nl: groep

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Sections
nl: Secties

en: About
nl: Over

en: My courses
nl: Mijn cursussen

en: Courses
nl: Cursussen

en: Course
nl: Cursus

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Social
nl: Sociaal

en: Cancel enrollment
nl: Aanmelding annuleren

en: Select a member
nl: Selecteer een lid
