Social Course (all releases) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Published
sq: Publikuar

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
