Social Course (6.2.4) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Previous
br: Diarog

en: Status
br: Statud

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: About
br: Diwar-benn
