Social Course (8.x-2.11) - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Article
sl: Članek

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachment
sl: Priponka

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Owner
sl: Lastnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Topic
sl: Tematika

en: Finished
sl: Končano

en: About
sl: O modulu
