Social Course (8.x-2.12) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Previous
gl: Anterior

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Read more
gl: Ler máis

en: Article
gl: Artigo

en: On
gl: Activo

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Section
gl: Sección

en: Text
gl: Texto

en: Attachment
gl: Anexo

en: Continue
gl: Continuar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Owner
gl: Propietario

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: completed
gl: completado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Finished
gl: Finalizado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Go back
gl: Voltar

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
