Social Course (8.x-2.12) - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Previous
is: Fyrri

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Groups
is: Hópar

en: Author
is: Höfundur

en: Closed
is: Lokuð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Lesa meira

en: Article
is: Grein

en: On
is: Virkjað

en: unpublished
is: óbirt

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Attachment
is: Viðhengi

en: Continue
is: Halda áfram

en: Files
is: Skrár

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Roles
is: Hlutverk

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Finished
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Go back
is: Til baka

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Current page
is: Núverandi síða
