Social Course (8.x-2.12) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Previous
ro: Anterior

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Groups
ro: Grupuri

en: Author
ro: Autor

en: Closed
ro: Închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Article
ro: Articol

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Attachment
ro: Anexă

en: Continue
ro: Continuare

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Finished
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Go back
ro: Înapoi

en: About
ro: Despre

en: In progress
ro: În desfășurare

en: Courses
ro: Cursuri

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
