Social Course (8.x-2.13) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: On
el: Ανοικτό

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: About
el: Περί

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
