Social Course (8.x-2.14) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Finished
kk: Аяқталды
