Social Course (8.x-2.9) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Author
jv: Penulis

en: Closed
jv: Ditutup

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Read more
jv: Candhaké

en: Article
jv: Artikel

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Topic
jv: Topik

en: Finished
jv: Wis rampung

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Asc
jv: Urut Maju
