Social Course (8.x-2.14) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Group ID
bo: ཚོ་ཚོགས་ ID

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
