Social Course (8.x-2.14) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Previous
cy: Cynt

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Author
cy: Awdur

en: Closed
cy: Ar gau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Continue
cy: Parhau

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
