Social Course (8.x-2.14) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Previous
ka: წინა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: On
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: - All -
ka: - ყველა -
