Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: About
br: Diwar-benn
