Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Email
da: E-mail

en: Node
da: Indholdselement

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Message format
da: Meddelelsesformat

en: Reply to
da: Svar på
