Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
