Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: Node
mg: Fehy
