Social Event Invite Flow (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Email
sk: E-mail

en: Node
sk: Uzol

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Reply to
sk: Odpovedať na

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Message should be at least 10 characters.
sk: Správa by mala mať aspoň 10 znakov.
