Social Event Invite Flow (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Node
el: Κόμβος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
